Aktuálně
O nás
Služby
Proběhlé akce
Vedení komory
Kontakt
 
Aktuálně
Spolupracujeme

12.4.2016

Praha - Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s ČPOK a zastoupeními v Pobaltí organizují podnikatelský seminář „Investiční a exportní příležitosti v Litvě, Lotyšsku a Estonsku“ za účasti široké podnikatelské veřejnosti.

Proběhlé akce:

2015 - září

Pampáli, Lotyšsko - společná akce ČPOK a Lotyšské agrární komory - prezentace českých výrobců.

2015 - březen

Maišiagala, Litva – prezentace na které byly představeny mateřským školám Vilniusského kraje české firmy dodávajících vybavení pro dětská hřiště.

2015 - únor

Paněvěžys, Litva – slavnostní otevření robotického centra v Paněvěžysu Fakulty robotiky Kaunasské univerzity. ČPOK zprostředkovala české firmě Mechatronic Education dodávku vybavení robotických učeben. Projekt se dlouhodobě připravoval ve spolupráci s prof. V. Sinkevičiusem a s poslancem parlamentu P. Narkevičiusem.

Riga, Lotyšsko – Společná akce s Velvyslanectvím ČR v Rize – prezentace českých firem vyrábějících biologické přípravky pro bioplynové stanice.

2014 - prosinec

Prezentace a prodej českých firem a jejich výrobků na Vánočních trzích v Rize.

2014 - září

Praha - společná akce ČPOK a Ministerstva průmyslu a obchodu určená českým výrobcům průmyslového zboží. Byl představen projekt České kvality a projednán společný postup při vstupu na trh v Pobaltí.

2014 - červen až září

Pobaltí - ČPOK uskutečnila rozsáhlý marketingový průzkum zaměřený na možnosti vstupu na pobaltský trh pro výrobce průmyslového zboží.

2014 – květen

Praha, Brno, Náchod – delegace představitelů města Jonavy (Litva). Cílem návštěvy ČR bylo nalezení nových partnerů pro spolupráci.

2014 - duben

Brno – společná akce s Krajským úřadem Jihomoravského kraje - prezentace možnosti účasti stavebních firem v programu modernizace panelových domů v Litvě.

2014 - březen

ČPOK zprostředkovala jednání mezi českou stavební firmou a významnými představiteli Litvy o účasti na projektu Rail Baltica.

2014 - únor

Kaunas, Litva - společná akce s místní HK - prezentace českých firem z různých oborů

a